| mdany a întrebat:

Pentru intrebarea asta pentru care nu am primit raspuns imi poate raspunde cineva totusi? As avea nevoie de raspunsuri pentru. viitor sa vad daca am sanse sau nu a lucra in politie.Multumesc.Funda+Vot.

http://www.tpu.ro/......ic-asa-ca/

Răspuns Câştigător
| NOC a răspuns:

Kitty, nu este chiar asa. Daca un candidat sufera de anumite afectiuni, nu va putea fi admis. Cel mai bine e sa vorbeasca cu un medic si sa se lamureasca inainte de a incepe sa invete pentru a nu avea surprize neplacute. In rest, am raspuns deja la intrebare in cealalta parte.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat