| analia202 a întrebat:

Imi spune cineva unde pot vedea raspunsurile voastre? FUNDA ca de obicei

Răspuns Câştigător
| Hollocause a răspuns:

Pai dai pe profil la noi dai pe vezi raspunsurile si sunt toate acolo fundita pls

2 răspunsuri:
| username23 a răspuns:

Pai intri la utilizatorul care vrei, si apoi te uiti acolo in stinga de la fotografie la : ACTIVITATI, si mai jos este optiunea raspunsuri. Uite acolo sunt raspunsurile noastre. =) Sper ca ti-am fost de folos si vei putea vedea raspunsurile noastre. Bafta! Pa pa! Pupici!

| CookieșiParty a răspuns:

Apesi pe un user si apesi pe raspunsuri{adica apesi pe nume}!