| andreea9366 a întrebat:

Imi spune si mie cineva de unde as putea descarca windows 7? dau funda!happy

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă ai un hard suficient de mare, peste 500 G sau minimal 500G și suficient de gol instalează în paralel cu Windows-ul pe care îl ai tu, ori sistemul de operare Kiwi Ubuntu Linux versiunea în limba română sau Ubuntu Linux versiunea 11.04 în limba română. Intri pe Internet din Linux și nu prea ai treabă cu virușii. Windows 7 este soft tip sistem de operare, care se cumpără pe bani, de unde vrei tu, să îl descarci gratuit? Sunt gratuite sistemele de operare Linux. Îți recomand să ai pe 2 hard discuri diferite, câte un Linux, dintre cele 2 menționate anterior. Kiwi folosește, de la mama lui Google Chrome, iar Ubuntu Mozilla Fire Fox iar Sistemul de operare foarte scump și foarte prost Windows Internet Explorer.