| anonim_4396 a întrebat:

Imi vine sa ma omor!
nu-mi mai suport viata
n-am cu cine vorbi
e greu sa traesti asa cum sunt eu

2 răspunsuri:
| ChrisHarrison a răspuns:

Stiu cum e! Am trait si eu o perioada asa, singurul lucru pe care ai putea sa-l faci, este sa iesi din casa, sa cunosti lume noua, sa vorbesti cu ei, si cand te regasesti intr-o alta pesoana atunci vei stii ca poti vorbi cu el/ea.
Sunt o persoana foarte comunicativa, te-as putea ajuta, dar nu inteleg "e greu sa traesti asa cum sunt eu" Explica!

| dorin_6675 a răspuns:

Te inteleg perfect...trec prin aceleasi stari, nu e prima data...nu stiu cat mai rezist ca m-am saturat.