| rockerul12 a întrebat:

Imi ziceti si mie cateva servere de metin2 private... ce ati am jucat si voi si vi se par bune... dau funa happy

p. s. scuzati categoria!

5 răspunsuri:
| Anonim a răspuns:

###SonyMt2###PVM-PVP
-Level 250 - Rate 500% ( Weekend 1.000% )!

Mult așteptatul client SonyMt2 - Winter Holiday tocmai a adăugat la download!

Ce noutăţi vă aduce acest client?
- O interfaţă nouă (Map1);
- O nouă frizură default pentru fete;
- Noi mount-uri;
- Noi costume şi arme cu design specific Crăciunului;
- Design schimbat la unele iteme;
- Emoţie "speciala" readăugată;
- O emoţie nouă: Facepalm;
- Un efect nou pe arme şi respectiv efecte schimbate pe unele armuri;
- Harta noua "Christmas Land";

În perioada următoare vom da start evenimentului şi respectiv hărţii de Crăciun în care veţi descoperi multe lucruri interesante.
Descarcă-l acum și intră în luptă alături de prietenii tăi! http://www.sonymt2.ro/sv/descarcari

Cu stimă, Echipa SonyMt2.

| GrimRaider a răspuns:

Metin stars fara hamachi metin hammer fara hamachi stars iti propun ca hammeru iti da lvl tot direct arme kinguri in shop+ca e lag si bugguri o sa te saturi de el repede incearca stars pe metinstars.com

| ჯpLaNe a răspuns:

Metin 2 united il gasesti pe o cautare pe google dar iti mai recomand si mt 2 tim mt 2 fun si mt 2 frezztime big grin cautale pe google big grin succes! P.S:ai gresit categoria.

| Leo1 a răspuns:

Salut iti dau e nuste servere de metin2 din care poti alege.Dar daca nu dai funda inseamna ca e o pacaleala : Metin2Apollo Metin2Arena Metin2Antic Metin2VipStyle Metin2ForgottenNewWorld II Metin2Hammer-PvP