| Kylexy a întrebat:

In 3 saptamani viata mi s-a parut un cosmar in orice seara ma gandesc la ea nu mia pot simt ca ma sting incet incet si ma usuc ca o frunza in bataiile razelor solare ma usuc ca o planta fara apa fara lumina nu pot merge mai departe vreau doar o sansa atat i-am cerut oare am cerut prea mult?
Nu am inselat-o niciodata ca nu am vrut sa imi bat joc de ea sau de munca parintilor ei dar cand mi-a spus ca nu ma mai iubeste lumea mea s-a pabusit m-am trezit singur lipsit de speranta am realizat ca nu pot fara ea
Ea este puterea mea raza mea de speranta totul pentru mine poate am gresit si eu dar mai vreau o sansa si ultima cum sa o fac sa imi mai dea o sansa?
Parerile care le voi primi vor si care va merge va primi fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| JustMe_7096 a răspuns:

Imi pare rau dar tb sa treci peste! ti-a zis ca nu te mai iubeste. nu mai ai ce sa faci decat sa incerci sa o uiti. cauta-ti alta fata. alta alternativa nu mai ai.sau daca nu mai intreab-o odata daca te iub sau nu si daca tot,, NU,, este raspunsul...nu ai incotro decat sa treci peste. nu poti sa te rogi de ea mereu: i,, mpaca-te cu mine. te implooor,, ar fi jenant!big grinasa e cel mai binewinking

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sa nu-ti mai plangi de mila, apoi, ii mai ti minte pe prietenii tai, aia cu care ieseai la cate o bere? Iesi deseara cu ei la o bere si spala-ti ochii cu cate o priveliste. Vezi de cine te agheti pe acolo, poate este o fata mai rasarita care a iesit si ea la o distractie, poate iese de o combinatie, ceva. Cui pe cui se scoate.
Distractie faina!

| gigiro a răspuns:

Ai ajuns o leguma din cauza unei fete! Daca ea nu mai vrea, asta e! S-ar putea sa nu te fi iubit niciodata, daca nu-ti acorda nici o sansa!

| Kylexy explică:

Pai mi-a spus ca nu ma iubeste dar inima mea imi spune sa nu renunt ca mi-a spus asa sa imi faca rau... dar ea nu e asa e o fire mai incapatanata.Sa stea cu mine 3 ani si sa nu ma iubeasca greu de crezut asta!
Ar fi bine sa vb fata in fata cu ea?
Cea mai buna parere si care va merge va primi fundabatting eyelasheswinking

| BananaUcigasa a răspuns:

Omule nu vreau sa te ranesc si eu sunt ca tine pun suflet si stiu cum e... dar daca ti-a zis ca nu te iubeste e cam nasoala treaba incearca sa o uiti stiu ca e greu dar... sad

| c0cac0la a răspuns:

Las-o un timp. Nu mai insista, incepi sa devii penibil, sa te injosesti. Gandeste-te totusi ca ti-a trantit-o in fata, spunandu-ti ca nu te mai iubeste. Putin orgoliu nu ai si tu?
„Nu am inselat-o niciodata ca nu am vrut sa imi bat joc de ea sau de munca parintilor ei". Tu astepti apreciere acum? Asta nu inseamna ca trebuie sa te iubeasca toata viata. Foarte bine, esti un cavaler din punctul asta de vedere. Nu trebuie sa regreti, sa gandesti ca ar fi meritat, toate se-ntampla cu un scop.
Parerea mea e ca ar trebui sa-i oferi timp. Poate vazand ca nu o mai cauti, te va cauta ea. Sau daca nu te mai cauta, inseamna ca intr-adevar nu te mai iubeste.