| stuffhappens a întrebat:

Ce palarie contra razelor solare ar merge cu camasa? Ca sapca nu prea merge cu camasa.

3 răspunsuri:
| Madilyn a răspuns:

Eu sincer, cateodata cand merg la plaja imi iau o camasa putin mai lunga si mai larguta, cu costumul de baie pe dedesubt, fara pantaloni scurti...si imi iau o palarie de plaja, nu neaparat din paie, insa un pic mai mare[ poate sa fie si mai micuta, ca nu e nicio problema ], care se asorteaza bineinteles cu camasa.
Asa ca, iti recomand si tie acelasi lucru. happy

| Madilyn a răspuns:

Vai X_x
Scuze, nu mi-am dat seama laughing
Imi pare rau.hee hee