| LuckyMe28 a întrebat:

In cat timp de sex anal poate aparea incontinenta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca nu exista doua fiinte umane cu organismele identice, din acest motiv fiecare va avea un anumit mod de a se dezvolta, functiona, adapta, etc, etc. Din acest motiv nimeni nu poate sa prevada/sa anticipeze in ce ritm si in cat timp ar putea sa apara si/sau sa se instaleze modificari in structura muschilor perianali si cei ai sfincterului. Sunt mult prea multe variabile care pot exista si care trebuie avute in vedere si din acest motiv orice raspuns ar fi cel putin hazardat. Sanatate!

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Anusul are un muschi rotund, care daca se rupe nu se leaga la loc, caci nu are ce sa-l tina, asa ca in loc de un cerc ramane un belciug. Cercul se largeste pana la un punct, dar belciugul se desface mult mai mult, iar asta este NUMAI UNUL din motivele incontinentei. Daca se rupe muschiul la prima partida de sex anal, ramai incontinenta pe viata, daca nu, cand se rupe, sau cand se intalnesc alte conditii.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca il faci mai mult de o data pe saptamana chiar si la 2 saptamani.

| Danielachan a răspuns:

Imediat