| amalia_4709 a întrebat:

In cat timp se trece muscatura de pe gat? si cum so ascund sau sa scap de ea cat mai repede?straight face

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scoate trusa de prim ajutor si pune-ti niste ghips cu niste banda care sa il tina asa daca te intreaba ce ai ii zici ca e o rana provocata din greseala cu un obiect ascutit. Alta metoda mai eficace nu e.

| ignore a răspuns:

Dati cu pudra sau fond de ton

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Depinde ce muscatura. Daca te-a musccat "iubitul" nu cred ca e asa de grav.Dar daca te-a muscat un caine, pisica du-te la doctor.

| mona a răspuns:

In vreo 2 saptamani, puneti un plasture si cine te intreaba ce ai i spui ca un cos sau furung

| SnitiCuTrademark a răspuns:

O sa treaca in vreo 2 saptamani, cam asa. Intre timp, ca sa nu se vada, ai putea folosi fond de ten.

| AliceHamingway a răspuns:

Te-a nmuscat un vampir? laughing)

| XxLorexX a răspuns:

Poarta esarfe sau foloseste fond de ten.
P.S. Iubitul tau e vampir? rolling on the floor

| MalikBitch a răspuns:

Muscatura de la ce?!

| Mtz_1845 a răspuns:

8 zile laughing, pana atunci te prinde prietenul si ai inbulinato!