| anonim_4396 a întrebat:

In ce circumstante/din ce cauze ar refuza un barbat sa se intalneasca cu o femeie? Conteaza 100% fizicul pentru a convinge un barbat sa iasa la o intalnire?

5 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

As refuza daca sunt intr-o relatie si nu vreau alte complicatii
Nu ma simt atras de acea femeie
Nu sunt sigur ca ar fi ceva ce imi doresc.
Ma interesez despre ea si nu o intalnesc daca nu vreau ceva serios.

| RAY a răspuns:

Nu,conteaza doar sufletul in procente de 1000%, ca na noi barbati suntem de astia cititori de suflete, telepatici

| Plato a răspuns:

In multe circumstante.
Nu; in functie de persoana, conteaza mai mult sau mai putin. Ma indoiesc ca pentru cineva poate conta 100% fizicul.

| ElisaAna a răspuns:

Nu conteaza 100% fizicul, asta doar daca barbatul vrea doar o aventura. Atunci da, posibil sa nu tina seama de alte considerente.

| GabriielCatalin a răspuns:

Pentru majoritatea da nu ma refer neaparat in cazul meu din punctum meu de vedere exteriorul conteaza cam 25% iar restul de 75% trebuie sa fie in interior degaba iesi sa zicem cu o fată super frumoasa daca ea nu ar da 2 bani pe tine pana la urma baietii sunt destui sa nu te descurajezi sunt multi baietii care isi asteapra fericirea happy