| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce impresioneaza o femeie, un barbat? cu atitudinea sau sarmul sau cu fizicul? dar sincer!

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cu un portofel ''doldora'' de euroi, dolari si leirolling on the floorrolling on the floor

| ionutzul31 a răspuns:

Nu sunt sigur, dar cred ca putin din toate.Sau cel putin asa e la mine happy

| Downfall a răspuns:

Cu atitudinea şi caracterul său bineînţeles. Nu ţin cont de aspect, doar cât să nu mă sperie

| kindness a răspuns (pentru Downfall):

Oo. ce frumos! Bv Bv

| Damasc a răspuns:

Putin din toate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu fizicul daca-i sarac, cu sarmul daca-i burghez, cu atitudinea daca-i aristocrat