| Boom_ItZa_1997 a întrebat:

In ce consta primul pas?
Stit voi...

5 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Noi stim dar se pare ca tu nu stii laughing)

| TheBlackAng3l a răspuns:

Depinde fiecare ce intelege prin:primul pas
dar primul pas indiferent ca e spre sarut, sex, casatorie sta in faptul sa STII CE VREI CU ADEVARAT

| TuRneR01 a răspuns:

Sa te aproprii de persoana care o placi, sa o cunosti m-ai bine... in 90% din cazuri primul pas consta intr-un sarut...

| claudia_4698 a răspuns:

Pai depinde cat de apropiata esti de acea persoana.dar daca nu ai nimic nimic cu ea invit-o la un suc.

| tinna62 a răspuns:

Daca te referi la primul pas pentru o noua relatie, in primul rand trebuie sa o inviti la o plimbare in parc sau la un suc pentru a vedea daca si ea este interesata de tine, daca vrei mai multe amanunte scrie-mi in privat cristinik_62 (id de mess)