| LiDa6gV a întrebat:

Stit vreo metoda pentru uscarea unghiilor mai repede? dau funda la primul daca nu am dat nu imi trebuie

Răspuns Câştigător
| KatyaSmt a răspuns:

Daca nu ai rabdare, pai inmoaie-ti degetele intr-un lighenash cu apa rece, vreo 30-60 secunde,scoatele, tamponeaza cu un prosop(nu unul gen pufos), apoi sufla putin.Mie-mi iese

9 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Tii unghiile in apa rece. happy

| AdinaELA a răspuns:

Buna! Exista spray-uri speciale pentru uscare rapida sau chiar oje cu uscare rapida.O alta metoda(neincercata de mine, doar am citi despre ea) este sa tii unghiile, dupa ce le "pictezi", intr-un castron cu apa foarte rece, eventual cu niste cuburi de gheata.Bafta!

| sweet2kitty1049 a răspuns:

Uite cum fac eu : ori le pun sub lampa; ori incep sa dau din maini sau ies afara si incep sub soare a dau din maini; sau daca sunt in intarziere le usuc cu feonul de par

| SufletAcadelicit a răspuns:

Există spray-uri, care usucă unghiile instant. le poţi găsi la avon. de asemenea sunt şi lacuri de unghii care se usucă imediat după aplicare.

| KaRy a răspuns:

Poti comanda de la avon un spray de uscare rapida.

| sammiess a răspuns:

Poti sa incerci si cu un uscator de unghii. http://www.giftster.ro/produs/3156/uscator-pentru-oja

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Exista oja cu uscare rapida (in prezent o singura culoare). coasta cam 11 lei

| laAAal a răspuns:

Le pui in fata unui ventilatorlaughing

| addyna a răspuns:

Cu uscatoru' de parlaughing)
...sh se gaseste o solutie parca daca nu ai uscator...