| Nicolai_4280 a întrebat:

In ce pozitie fata va primi o mai mare placere in urma actului sexual? Va rog ajutati-ma domnisoarelor... Dau funda...

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HISTORY_5103 a răspuns:

Pai,pozitia capra, ori 69, ori 62. Sper ca te-am ajutat:]] desi.nu prea e o intrebare.

| Kruger2 a răspuns:

Prietene, in toate pozitiile femeia se simte bine daca stii sa te misti. Trebuie sa ii urmaresti reactiile si sa repeti miscarile in cazul in care vezi ca ii face placere. Doar asa o poti aduce la orgasm. Majoritatea femeilor cica ar prefera "Doggy Style" dar nu stiu cat de adevarat e. Am intrebat mai multe prietene si asa mi-a iesit media. Dar asta nu inseamna ca trebuie' s-o pui asa de fiecare data. Trebuie sa o faci sa se simta dorita. Stati cu corpul cat mai lipit la inceput, foloseste diverse trucuri... Mai departe te descurci tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capra.

| Deyutza4all a răspuns:

Haide ca-ti zic eu : "Doggy Style" este o idee.dar pozitiile clasice sunt cele mai fierbinti.succes.funda? mersi

| babyanca a răspuns:

Pai pozitia misionarului (adica tu peste ea) asa poti avea contact vizual si poti impartasii mangaieri si sarutari,ca sa-i oferi un orgasm intens stai mai lipit de ea ca ea sa te poata atinge cu clitorisul si fa miscari scurte o data cu ea,asa o stimulezi mai bine si mai intens, crede-ma o stiu pe propria piele si din multe articole citite, bafta :*