| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi cele mai bune pozitii sexuale pentru prima data?

13 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Oricare numai sa vasimti-ti bine ca sa tineti cu drag minte prima experienta, succes

| mytzzy_8364 a răspuns:

La perete, intre picioare, pe bat si pe masaraised eyebrowsfunda:X

| Ion a răspuns:

68. stie baiatul despre ce vorbesc.

| CynicalCunt a răspuns:

Remorcherul, roaba, semnu intrebarii, pestele pe uscat, unicornul balos, tiganu la mal, motociclistul, urangutanul constipat, etc.

| CynicalCunt a răspuns:

Sa nu uitam de: aripa avionului, floarea, caloriferul, clanta, fasungul, panta de 50 de grade, documentul, Mihai Viteazu pe cal, macaraua blocata, dacapotizitia 54315 B, manuta vesela.

| CynicalCunt a răspuns:

Cea mai buna metoada ar fi sa iei un furtun, de un cap sa-l legi la un hidrofor sau ceva si capul celalalt sa i-l bagi unde nu-i frumos. Nu uita sa-i dai drumul hidroforului. She`ll get wet in no time.

| Doctor4Hell a răspuns:

Prima data o sa fie dificil pentru ca amandoi veti simti o durere mare. Dupa care iti dai seama imediat cum ar trebui o faci.

| timy95 a răspuns:

Pai cum va simtiti voi mai bine...mult succeswinking funda

| sufletratacit_1832 a răspuns:

Nici unele pentru ca tot s-ar uita!

| XD_9438 a răspuns:

Stil mama lu iedutz rolling on the floor

| XD_9438 a răspuns:

Sau stil capra rolling on the floor