| Alleeexaa a întrebat:

In curant fac un an cu prietenul, ne-am gandit sa ne facem ceva... ne-am gandit prima data la un tatuaj foarte micut pe deget dar nu vreau sa imi faca rau tatuajul acela pe viitor, s-ar putea sa dau la politie. Ce am putea altceva sa ne facem? ceva ce sa ne aduca aminte si mai incolo. ceva ce sa ramana

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Faceti un bebelus.

| Ichnat a răspuns:

Amintirile raman oricum mereu... tongue Tocmai de acea de ce nu faceti voi un album virtual cu filmulete poze tot ce a-ti facut voi si le puneti la un loc big grin?

| Ingerintunecat92 a răspuns:

Parerea mea e sa nu-ti faci tatuaj, ca mai tarziu s-ar putea sa regreti!tongue

| mamasitakiss a răspuns:

Sau ati putea sa va faceti niste inele si sa gravati (sa scrieti pe ele )tu numele lui si el numele tau..cred ca e o idee f frumoasa

| JustFunn a răspuns:

Parerea mea e sa iti cumperi o lenjerie sexy, o sticla de sampanie, o camera la hotel, multe lumanari, muzica, trandafiri, si nu uita de cel mai important lucru " fa totul singura"