| Nutella123456789 a întrebat:

In emisiunea de azi de la Happy Hour Maruta a zis ca preselectiile la romanii au talent vor fi in august-septembrie si a mai zis ca is scrise pe site orasele si data in care vin in fiecare oras eu nu le gasesc. Daca le gasiti voi si mi le spuneti...

Răspuns Câştigător
| Summer a răspuns:

Timisoara - 14 august
Cluj - 24 august
Piatra Neamt - 31 august
Constanta - 7 septembrie

2 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Nu au aparut inca dar probabil ca vor fi aceleasi 1-2 orase din fiecare regiune.

| Any_2900 a răspuns:

Http://concurs.protv.ro/romaniiautalent/ Aici Te Poti Inscrie... Cat Despre Orase Se Stie Asa :

Timisoara - 14 august
Cluj - 24 august
Piatra Neamt - 31 august
Constanta - 7 septembrie

Funda :o3