| EduardPastilaFemeilor a întrebat:

In fiecare dimineață ma trezesc cu penisul in erectie, ce am ca nu stiu?

Răspuns Câştigător
| Bozgi200 a răspuns:

Ești EduardPastilaFemeilor, ar trebui sa ști... Se numește erecție matinală este un lucru complet normal se întâmplă tuturor mai ales înainte de a merge la toaletă dimineața (penisul intra în erecție și nu te poți pișa pe tine)... Poate sunt și alte cauze

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Erectia este o consecinta a somnului REM (ala cu vise si nu trebuie sa fie vise umede). Somnul REM se intampla sa fie cel mai apropiat de starea de veghe iar asta e si motivul pentru care te trezesti si iti amintesti ceva vis. Asa ca te trezesti, iti amintesti ceva de un vis si ai o erectie, e normal.

| Sofer a răspuns:

Pofta de sex.

| mentholinks a răspuns:

Este un lucru des intalnit la masculi, nu ai nimic patologic.

| Goete a răspuns:

Nu ai nimic, doar iti place sa te lauzi. Dar toti ne trezim asa

| Eireann a răspuns:

E absolut normal, I se spune "morning glory" si aproape toti barbatii au "problema" asta

| CdeMetal a răspuns:

Asta inseamna ca madularul tau este sanatos, e ceva foarte normal