| costin007 a întrebat:

am si eu o problema. In fiecare dimineata ma trezesc cu penisul ridicat in erectie. Care ar fi problema?

8 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Bun venit in club

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici o problema, asta este normal la toti baieteii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca atat inima ta cat si intregul aparat circulator functioneaza foarte bine/perfect. Stare de erectie a penisului dimineata in momentul trezirii dupa un somn odihnitor este considerata ca fiind absolut normala mai ales in perioada pubertatii si a adolescentei dar si la varsta maturitatii depline. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Este normal ce se întâmplă. Fii mândru ca se școală. Alții vor sa aibă aceste momente dar, nu se bucura de ele.

| LPCTSTR a răspuns:

Nicio problemă, este chiar sănătos.
Este o tehnică inconștientă prin care penisul nu-și pierde capacitatea de erecție și, pe lângă asta, are grijă să închidă orice scurgere involuntară de urină.

| SkyPilot a răspuns:

Este absolut normal, mai ales in adolescenta. Ar fi fost anormal sa fi fost invers. Sa-l folosesti cu placere!

| Quassaar a răspuns:

Eu de peste 40 ani am aceeași "problema". Doamne ajuta până la 100 de ani sa nu scap de ea.laughing

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Este absolut normal, exista chiar si o expresie 'morning wood'.