| Ager1977 a întrebat:

De ce in fiecare dimineață...cel puțin Eu, mă trezesc cu penisul in erecție?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca esti perfect sanatos. O asemenea situatie reprezinta cel mai bun motiv de a fii multumit dar mai ales fericit. Sanatate!

| Goete a răspuns:

Nu numai tu

| Justme1997 a răspuns:

Este ceva ce se întâmplă cu majoritatea băieților adolescenti.

| Lule a răspuns:

Pentru ca, asa este normal big grin
E ca si cum toata noaptea ai stat la incarcat si dimineata esti 100% testosteronwinking

| Username272 a răspuns:

Pentru ca dupa o noapte de somn de 10 ore aproximativ penisul tau doarme, cand te trezesti tu si incep sa iti functioneze organele la normal, e logic ca si el sa fie in erectie dupa 10 ore de stat fleașcă

| NeganMyLove a răspuns:

Fenomenul se numește Pubertate

| Ager1977 explică:

Ah...fetele cum se trezesc?

| anotherwoman a răspuns (pentru Ager1977):

No offence, ai internet, stiai?

| RăducanuConstantin1 a răspuns:

E normal asa se intampla la toti...se trezeste si el cum te trezesti si tu