| Vanic369 a întrebat:

In general cine mai multe ori sunt inselati baietii sau fetele?

Răspuns Câştigător
| ana_2556 a răspuns:

S-a facut un studiu prin care s-a demonstrat ca femeile inseala mai mult decat barbatii. It's called Discovery Channel whistling

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de fiecare om. Atat barbatii cat femeile inseala angro.

| Narcis2007 a răspuns:

In egala masura doar ca fetele stiu s-o faca pe victimele

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Barbatii cred pentru ca o femeie nu prea inseala un barbat avand acasa tot ceea ce ii trebuie. funda?

| FucktheSystem a răspuns:

Eu cred ca e egalitate.

| Sabyynna a răspuns:

Greu...si fetele inseala, dar nici baietii nu sunt usa de biserica. Dar de... dupa cum a zis un coleg, cum sa ma uit la una cand dupa colt mai sunt 10. Deci eu consider ca fetele sunt mai des inselate decat baietii.

| pisy_9676 a răspuns:

Acum depinde de la caz la caz si de la persoana la persoana