| wannabe a întrebat:

In medie la ce varsta ar dori o fata sa-si inceapa viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai cam 16ani. Eu la 16ani mi-am inceput`o.

9 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Cred ca minim 16.

| pinkystyleツ a răspuns:

18 ani. ma rog mie asa mi se pare corect. si frumos.
Dar cam toate fetele de 16, 15, ani fac asta... so... mai rar 18 ani.sad

| toxik a răspuns:

Depinde. sunt fete acre se gandesc la asta de la varste foarte mici 12-13 ani. si fete care vor sa astepte pana sunt majore happy

| Sabrina25 a răspuns:

Inainte dupa casnicie. Acum, cu toate schimbarile astea, pe la 16 ani.Sau realizat studii

| bombolinna a răspuns:

Pai pe la 15-16 ani. Cam asa.

| DeniAli14 a răspuns:

Eu am 15 si inca nu ma atrage no talking

| compaq15 a răspuns:

In Romania media este de 15-16 ani, iar in America 12-13 ani (am vazut la TV), Eu sunt cu americanii rolling on the floor

| Bybyiii a răspuns:

MAi nou e şi pe la 13 ani...deci de la 13 in colo=]]]. păcat :[

| MarVerde_8036 a răspuns:

In medie varsta de 15-16 ani.Astea sunt cifrele varstei in care isi incep romanii primul contact sexual.