| ღÐιαναღ a întrebat:

la ce varsta ar trebui sa isi inceapa o fata viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| gynutza_5762 a răspuns:

Nu este o varsta pentru asta. dar de preferabil ar fi la 18 ani. cu toate astea sunt unele fete care isi doresc sa ramana virgine pana la casatorie. insa cele mai intalnite sunt cazurile d la varsta de 18 ani.

funditabatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De la 18 ani in sus.In speranta ca o data cu varsta mai poposeste si minteawhistling

| JustMe a răspuns:

Cand se simte pregatita, dar acum nici la 12 anilaughing Eu cred ca ar trebui sa aiba minim 15-16 ani.

| Pho3nix a răspuns:

Noua moda e de la 12 ani.

| ladygaga a răspuns:

Nu exista o regula cand trebuie.
Cand te simti pregatita, atunci va fi momentul.

| larrii a răspuns:

Eu zic ca ar fi cel mai bine de la 16 in sus. sau chiar 17 big grin

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Pai fiecare fata si-o incepe cand vrea:-p, dar de preferabil este de la 17 in sus.
bye:Xkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se simte pregatita si gaseste persoana potrivita.