| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

In momentul in care te culci cu o femeie virgina se spune ca o sa ramai toata viata in inima ei.Este adevarat ca o femeie isi doreste sa se casatoreasca cu barbatul cu care si-a pierdut virginitatea tinand cont de faptul ca si barbatul e virgin?

6 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Ramai toata viata in inima asa cum ramane si prima iubire insa acum puteti face alea alea si peste 2 luni poate sa se indragosteasca de altu.Deci chestia cu casatoria e cam de pe vremea lu`ceasca, nu se mai poarta.Acum totul tine de destin.Te"combini"cu ea, faceti treburi si cu puterea destinului, te si casatoresti cu ea.Nu conteaza daca barbatul e virgin sau nu pentru ca mai nou, in ziua de azi se cauta baieti experimentati pentru ca fetelor le e frica sa nu dea de vreun incepator care nu stie sa-si faca treaba si o mai lasa si pe don`shoara insarcinata.

| DeeaMarry a răspuns:

In unele cazuri. Eu, personal, mi-as dori.

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Poi da pentru ca prima oara nu se uita, pentru o fata nu conteaza daca baiatul a fost sau nu virgin atat de mult cat conteaza pentru baiat ca fata sa fie virgina.Chiar si dupa o despartire acea fata va tine minte toata viata baiatul cu care a facut prima oara sex.(daca ii pasa)

| CristiB93 a răspuns:

E adevarat de acea cred ca cel mai bine ca virginitatea sa se piarda in noaptea nuntii atunci e cel mai frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se presupune ca ramai toata viata in inima ei? Unde ai auzit tu presupunerea asta?happy La toata "sfintele" care cred ca virginitatea este mai importatnta chiar decat fiinta lor?
Fetele virgine cred ca primul partener le va ramane in sufletel toata viata, insa odata trecute de prima experienta lucrurile se schimba. Cel care iti va ramane imprimat adanc in memorie va fi cel mai bun, nu primul neaparat(doar daca nu exista decat un singur partener pentru o femeia si, in lipsa de experienta, il va considera cel mai bun).
Acum situatia ta : Tu virgin, ea virgina, va pierdeti virginitatea impreuna, tu /ea porniti o cearta, se ajunge la o palma...
Crezi ca ii mai arde de casatorie dupa asta?
Unii pretuiesc prea mult aceasta "virginitate" care de fapt nu inseamna nimichappy Iubesti un om pentru ce este, pentru ce iti ofera, pentru sufletul sau nu pentru faptul ca e neexperimentat pe plan sexual.happy Dovada cea mai mare de egoism a unei persoane e sa isi doreasca ca partenerul/a sa fie vinrgin/a...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca actul a fost special pentru ea si tipu va ramane special in mintea ei. Dar daca actul a fost pur si simplu banal si are grad de comparatie nu va considera ca primul "venit " in viata ei sexuala e si cea mai buna varianta.
Depinde mult de ce a fost in acea seara.