| Motisor a întrebat:

Am și eu o întrebare, cand nu se mai considera un bărbat virgin? Daca de exemplu actul în sine se consuma atunci când bărbatul nu are o erecție și nu se ajunge la ejaculare, se poate spune că și-a pierdut virginitatea?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu are erectie nu poate avea ejaculare. Deci va fi tot virgin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Deci daca nu ejaculezi ramai tot virgin? Super, deci ai posibilitatea sa fii gigolo virgin?
Si ma mai mira dezinformarea de la latrina3. laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Barbatii (baietii) isi pierde virginitatea in momentul in care penisul lor este introdus IN VAGIN, chiar si daca este bagat foarte putin din penis si pentru o perioada foarte scurta cum ar fi o singura intromisiune... si atat, nimic mai mult. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu mai este virgin daca a fost un act sexual normal.

| Goete a răspuns:

Oare cum poti consumanun act sexual fara erectie? Ma intreb si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai e virgin dupa ce exista contact sexual vaginal intre el si o femeie. Nu conteaza erectia sau ejacularea. Oralul sau altele nu se pun.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fă tu sex vaginal fără să ai erectie si apoi să ne spui cum a fost.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Se vede ca n-ai pus in viata ta muraturi la borcan.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

S-o crezi tu! Am pus la greu. Acum am pepeni la bidon.

| MAMAAREMERE13214 a răspuns:

Cand crezi ca ai produs pentru prima oara maioneza naturala de productie proprie.