| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

In primul rand, nu va radeti, plz. Ce se intampla daca o fata isi introduce un vibrator acolo jos si se imbraca si apoi merge pe strada cu el? Ar putea sa mearga?
p. s: o bff de-a mea m-a pus sa intreb

Răspuns Câştigător
| Euics a răspuns:

laughing 1 ar merge ceva de gen: un picior aici celalalt la 2 metrii ( bine nici chiar dar arr merge cracanata). 2.practic cred ca este imposibil. bine acum depinde de vibrator.thinking si 3. nu stiu, dar ar trebui sa fii nebuna sau chiar prea obsedata sa faci asa cva...cum ti'ar prii daca u stai in masina. si este inghesuiala si langa tine este o fata. si se aude un zumzet. nu ti sa'r parea penibil. bine eu acum imi imaginez toate astea si mi se pare naspa.big grin

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Exista si unele mici, cat un ruj, dar la ce bun sa-ti produci senzatii din astea in mers, in loc sa ti le produca natural, un tip fain, curat, experimentat si rabdator, intr-un ambient propice - daca la tine poate merge mai greu?!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

Credeti ca ea a incercat? Cum dau de ea sa o intreb?
http://tinypic.com/view.php?pic=n1vwnr&s=7

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

In sfarsit i-am gasit si fata, poate o stiti si-mi ziceti si mie unde sa o gasesc. :|
http://tinypic.com/view.php?pic=k1rkwh&s=7

| XK a răspuns:

Da, este posibil, ou d`ala vibrator, nu imi aduc aminte termenul acum...dar totusi, ar fi si mai misto un dop anal si cu un ou vibrator laughing iti dai drumul pe strada laughing

| Deny1333 a răspuns:

Eu ştiu că nu, dar orice poate fi posibil. Mai bine să renunţe la idee dacă nu vrea să o considere lumea raţă crăcănată.

| Sonny a răspuns:

Hahaha, auzi la ea " bff " haha, frate ce ne-am americanizat! laughing
On topic : nu are rost sa raspund, ca nu are rost. laughing

| MescaMascalina a răspuns:

Da, se poate. Sunt unele mici speciale, pentru zile fericitelaughing Si nu merge nici cracanata, nici nu se aude. Placerea vine in valuri in perfecta liniste si armonie smug

| 4l3x a răspuns:

Mda, ca o fi atat de greu sa scrii ca te-a pus o prietena sa intrebi. Frate, din fata monitorului poti zice orice, asa ca lasa prietenele si mai bine zi ca nu ai avut ce face si ca sa fi bagata si tu in seama ai postat intrebarea asta de 2 bani straight face oh go on mda...ce a ajuns TPU straight face

| PinkPanther a răspuns:

Ce curiozitati au unii oameni.

| Chrysk2 a răspuns:

Baga-ti bile in cur... doamne fereste ce intrebari rolling on the floor

| MalikBitch a răspuns:

Da da... vrei sa incerci?laughing

| doctginecolog a răspuns:

Se simte rau doar cu unul, cel mai bine e sa isi mai bage unul in c*r si va merge bine, dar ii mai trebuie o suzeta in gura. dupa ii OK.zii sa incerce asa

| Andreia06 a răspuns:

Iti propun sa incerci si dupa sa ne spui si noua.

| Brunetadulce a răspuns:

Hey! Nu vreau sa fiu rautacioasa dar nu se zice ''nu va radeti'' ci '' nu radeti''.Apoi...cum sa iti bagi un vibrator sh sa mergi cu el pe drumlaughing E clar ca mai mult de 12-13 ani nu avetihee hee
Nu e posibilhee hee(parerea mea)

| ganton a răspuns:

Normal ca poate. mai ales daca e vibrator d-ala mic cum au japonezele.

| danutz24 a răspuns:

Intrebari stupide.

| zuzzzuuu a răspuns:

Nu cred ca poate sa mearga!

| RedXxX1 a răspuns:

Phay d capu meu ce intrebari baa.laughing