| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand scuze ca postez intrebarea aici dar e urgent ca maine o sa plec din oras si nu o sa mai am pc si net asa ca am si eu o intrebare:are cineva internet pe telefon de la cosmote (abonament)? As vrea si eu dar am nevoie de niste pareri.Mersi anticipathappy

2 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Renunta la net cateva zile... nu poti trai fara? eu iti garantez ca o sa poti... si mie mi-a fost greu sa cred dar am trait si fara net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost in belgia si inainte sa plec telefonul meu avea semnal dar cand m-am intors in tara nu mai vrea sa intre semnalul nici cum in belgia am pus o cartela noua Proximus dar nici pe aia nu o primea pe ecran imi scrie "no access to netw. dar semnal e ful dar nu pot vorbi ...telefonul e Sony Ericsson s500i ce e de facut cu el