| Gabitza a întrebat:

Buna prieteni!
In primul rand imi cer scuze ca postez o astfel de intrebare aici, dar e urgent si am nevoie de un raspuns la fel de urgent... si cum aceasta categorie este cel mai des vizitata...
Deci. revenind la intrebare... stiti daca s-a afisat undeva pe internet vreo lista cu admiterea la facultate? Am cautat si nu am gasit! Si ma gandeam ca voi m-ati putea ajuta happy multumesc anticipat! desigur... acord

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Pe site-ul facultatii respective ar trebui sa cauti iar daca nu ai gasit nimic inca, inseamna doar ca nu s-au introdus datele in calculator. Ai rabdare, inca nu e cazul sa te panichezi happy

1 răspuns: