| Cuciula_Lucia_2000 a întrebat:

De ce aplicație am nevoie pentru a putea descărca pe telefon un videoclip "Video.MOV".Zice ca nu am aplicația necesara pentru a l vedea. AJUTOR va rog nu mă prea pricep

Răspuns Câştigător
| NGheorghe a răspuns:

Video.MOV... este un format Apple, inseamna ca tu nu ai Iphone.
Pt Android(nu stiu ce versiune ai tu dar) poti sa descarci de exemplu:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad
se numeste MX Player.

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Descarca SnapTube, este o app ff buna poti descarca video/muzica de pe orice site.
SnapTube il descarci de pe Aptoide sau de pe google.