| mutu32 a întrebat:

In scurt timp eu cu pr mea implinim 1 an de cand suntem impreuna! si habar nu am ce cadou sa ii dau. vreau sfaturi. ideei.

Răspuns Câştigător
| Simo18 a răspuns:

Fa-i un tablou mare cu poza voastra. si un buchet de flori love struck. sau intr-o cutie rupe hartiute multe multe multe. si scrie`i pe ele te iubesc. :X.

3 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Un lantisor de argint sau un inel+plus un trandafir rosu happyEu zic ca e foarte frumos.SAu daca e iubitoare de plusuri cumpara-i un ursulet mare si pufos pe care il va strange in brate atunci doarme cu gandul la tine.De obicei fetele is innebunite dupa ursuleti chiar daca mai e sau nu adolescenta.

Răspuns utilizator avertizat
| Sliix a răspuns:

Heei. :* Ii poti lua un lantisor cu un medalion in forma de inima, in care poti pune o poza cu voi doi. big grin