| Allexutsa_8314 a întrebat:

Hey, vreau sa ma ajutati cu niste idei de cadou pentru iubitul meu, implinim 2 ani impreuna si stiu ce cadou sa ii fac.Va rog. Dau fundita pentru cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| nuta a răspuns:

Am mai spus'o si raman la ideea mea
nu-i mai frumos un cadou decat ceva de care va puteti bucura amandoi
pregateste o cina pentru voi cu sampanie, ceva de mancat si un desert facut de tine, dupa care du'l in pat sa se 'odihneasca' insa acolo sa'l astepte ceva mai surprinzator
fa'i ceva personalizat cu poza voastra, dar din care sa reiasa ca este de aniversarea de 2 ani
succes

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ce zici de ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| Allexutsa_8314 explică:

Si el imi face un cadou ca de fiecare data... consider ca si eu trebuie sa ii fac

| nustiu_2803 a răspuns:

O bratarade arint au aur... dars a fie facuta la comanda.si sa fie scris "Te iubesc X". deacum ce nume, ceva de genul asta, care sa aiba o amintire, sau cel mai bine, organizeaza asa ca toata ziuasao petreceti impreuna intr-o atrosfera perfecta sa va simtitzi fericiti. bafta.

| ColOreDdrEaM a răspuns:

Un ceashee hee, o curea, un tricou thinking

| DenisSa_6267 a răspuns:

Un parfum
un ceas
lucruri personalizate
O cana cu numele lui sau cu zodie
Un lantic din argint sau aur cu o initiala
O bretara argint sau aur
O curea draguta
O cina romantica si ceva frumos facut de tine
Un set din ala de baie cu gel de dus parfum spray. din alea de la Avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu tu ar trebui sa ii faci un cadoulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma gandeam sa ii cumperi o rama in forma de inimioara si in ea sa fie poza cand va sarutati voi doi