| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp ma trezesc foarte uda. Am fantezii cu double penetration si imi sta capul numai la asta. Nu mai pot purta o conversatie normala. O parere?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si ce te impiedica sa te masturbezi?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cazul sa-ti faci un iubit cat mai urgent si nimic altceva fiindca se poate aprecia ca acel iubit va fi in masura sa-ti ''dreseze'' si linisteasca pe deplin hormonii care-si ''fac de cap'' in organismul tau in acest moment. Succes!

| Sofer a răspuns:

Faci sex in vise. Fa-ti un iubit sa iti dea el penetrare.

| siriusblack98 a răspuns:

Ai prieten? Banuiesc ca nu, este timpul sa iti faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum adică nu mai poți purta o conversație normala?

| Validevil202020 a răspuns:

Masturbeaza-te, vei scapa de hormoni si vei putea fi linistită.