| BybyBlondina a întrebat:

In urma cu 2 zile am fost la disco alaturi de verisoara mea (cls a 8 a), matusa mea(22 ani) si prietenul ei.Ne-am dus unde stateam de obicei, acolo mai erau multi din liceu de la mine printre-care si un baiat mai mare cu 2 ani decat mine de care imi place foarte foarte mult dar are prietena. Dupa ce matusa mea si iubitul ei au plecat acel baiat incerca sa se apropie cat mai mult de mine(venea la niste baieti care statea langa mine, intra in vorba cu ei ca sa poata fi mai aproape de mine). Apoi chiar statea langa mine si ma privea neincetat.Cand ma uitam la el imi zambea. O fata mai mare cu un an ca mine(o c***a, a facut 4 avorturi, se zvoneste ca are si un copil si are 16 ani)vazand toate astea, s-a dus la el, l-a invitat la dans el a refuzat-o dar l-a luat asa. Dupa ce s-a terminat melodia el a incercat sa o la se, sa i-o dea altui baiat sa danseze, dar ea vroia sa ma faca pe mine sa ma simt prost.Am tratat-o cu indiferenta si apoi el a plecat afara.Cand s-a intors tot langa mine si se uita la mine.Cand a vazut ca ma pregatesc sa plec s-a imbracat si el. Apoi eu am plecat cu verisoara mea el a ramas in discoteca si cand ne-am urcat in masina atunci el iesea din discoteca alaturi de 2 baieti. Ce sa inteleg? Tinand cont ca am vorbit putin pe mess cu el,(dar are prietena) si el sta la distanta de aprox. 3-4 km de mine si discoteca e foarte aproape de el fata de mine! Ce a vrut el sa-mi dovedeasca? Repet era exterem de apropiat de mine. Fntsa! promit

Răspuns Câştigător
| hjs a răspuns:

Exista doua posibilitati:

1. Te place.Si vrea sa fie langa tine. Poate chiar sa va cunoasteti mai bine si sa fiti impreuna in cele din urma.Lasand-o pe prietena luiwinking

2.Sau a aflat ca il placi si vrea sa isi bata joc de tine.

Ai mare grija!

Fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| andreii2 a răspuns:

Sunt aproape sigur ca te place, dar nu e genul de baiat sa se bage in seama din prima. A plecat dupa tine sperand ca veti fi singuri afara si puteti vorbiwinking

| ph3on1x_9001 a răspuns:

Poate ii place de tine insa. e timid sa ti-o spuna, sau asteapta momentul potrivit sa se desparta de cealalta si sa incerce cu tine
Incearca sa vorbesti cu el pe subiectul asta si incearca sa il faci sa isi de-a seama ca si tu il placi
Poate o sa faca pasul atunci
Sper ca te-am ajutat!:*

| DjRocky a răspuns:

Cred ca vroia sa iti arate ca si lui ii placi dar nu cred ca avea destul curaj sa vina sa te bage in seama si faza ca a iesit din discoteca cand u ai urcat in masina probabil vroia sa vb cu tine dar ai plecat