| BybyBlondina a întrebat:

Dau fntza. Ce sa inteleg? Acum 2 zile am fost la disco alaturi de verisoara mea (cls a 8 a), matusa mea(22 ani) si prietenul ei.Ne-am dus unde stateam de obicei, acolo mai erau multi din liceu de la mine printre-care si un baiat mai mare cu 2 ani decat mine de care imi place foarte foarte mult dar are prietena. Dupa ce matusa mea si iubitul ei au plecat acel baiat incerca sa se apropie cat mai mult de mine(venea la niste baieti care statea langa mine, intra in vorba cu ei ca sa poata fi mai aproape de mine). Apoi chiar statea langa mine si ma privea neincetat.Cand ma uitam la el imi zambea. O fata mai mare cu un an ca mine(o c***a, a facut 4 avorturi, se zvoneste ca are si un copil si are 16 ani)vazand toate astea, s-a dus la el, l-a invitat la dans el a refuzat-o dar l-a luat asa. Dupa ce s-a terminat melodia el a incercat sa o la se, sa i-o dea altui baiat sa danseze, dar ea vroia sa ma faca pe mine sa ma simt prost.Am tratat-o cu indiferenta si apoi el a plecat afara.Cand s-a intors tot langa mine a stat si se uita la mine.Cand a vazut ca ma pregatesc sa plec s-a imbracat si el. Tinand cont ca am vorbit putin pe mess cu el si el sta la distanta de aprox. 4-5 km de mine si de discoteca e foarte fata de mine! Ce a vrut el sa-mi dovedeasca? Repet era exterem de apropiat de mine. Fntsa! promit Cat de multe raspunsuri! Va rog!

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu cred ca a vrut sa iti arate ca te place, dar nu a avut curajul necesar sa intre in vorba cu tine sau sa te invite la dans. O fi el genul mai timid. Daca a refuzat-o pe fata aia de zici tu e clar ca ii pasa de tine si de ce impresie o sa ai daca danseaza cu ea. Poate ca nu-i place lui sa se apropie de cineva pe mess si e cam timid sa mearga direct al tine si sa se bage in vorba. Daca spui ca il placi vorbeste cu el pe mess sa iesiti undeva(la inceput in gasca si apoi singurei) si vezi daca accepta.

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mama ei de intrebare
Ai mai pus-o de 7 ori!

| RoxAnana a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de zece ori de cate ori o mai pui?

| FunkYboy a răspuns:

Poate s-a certat de curand cu prietena lui si vroia s-o faca sa se simta prost.
Poate ca desi are prietena s-a indragostit de tine(lucru care e valabil numai daca nu are o relatie prea serioasa).
Sfatul meu e sa mai mergi la disco cand e si el si sa vezi daca se repeta lucrurile care s-au intamplat. Daca da, atunci invita-l tu in oras sau alte din asteawinking. Dar daca el nu se mai poarta asa, inseamna ca se prostea sau era beat.

| ailin a răspuns:

In primul rand las o mai usor cu barfawinking si tu esti mare cumintenie de pierzi noaptea salvand dupa baieti prin discoteci sa ti spun o chestie nu te intereseaza pe tine daca tipa respectiva are 100 de avorturi poate e doar tupeista si o desteapta ca tine careia ia luat iubita din fata a zvonit tot ca doar barfa e arma fetelor in ziua de azi cat despre el n ai ce sa intelegi e tanar s uita la tine s uita si la alta pleaca cand vrea se intoarce cand vrea asa sunt baieti inca nu ai inteles ca niciodata nu ai cum sa intelegi un baiet si nici un baiat nu are cum sa inteleaga o femeie asa suntem facuti bye bye

| N0Nam3_1251 a răspuns:

Pot fi mai multe variante happy
1. daca era beat avea alte "intentii cu tine"
2. daca nu era beat poate te place dar nu poate renunta la cealalta fata... Nu stiu. mai bine vb cu el si intreaba`l "care e treaba" si ce a fost in seara respectiva in discoteca. Mult succes happy

Poate Foonditza big grin:*

| Ioanantonia a răspuns:

Probabail vrea sa te lasi cazuta in plasa singura, sa te saruti cu el iar atunci prietena lui sa afle, el se va supara pe tine si va renunta...sad...credhappy

| ella_7881 a răspuns:

Eu zic sa nu te complici...baietii sunt vicleni...majoritatea golani asa ca ai grija.nu pune sentimente si fii indiferenta, toate la timpul lor.