| onutsaaa a întrebat:

In urma cu cateva luni bune m`am indragostit de Dragos a fost gen dragoste la prima vederelaughing. La inceput eram doar amici pana cand m`a sarutat, el avand o prietena de ceva timp ( si eu stiam lucrul asta), eram prea indragostita incat nu mi-am dat seama.Relatia cu prietena lui era cam proasta cand se certau, cand se impacau...Cand se certau era foarte bine, dar cand se impacau era aiurea.ma suna mai rar, ne vedeam mai rar pentru ca nu avea cum (zicea el). S-a despartit de prietena lui ceva timp si mi. a propus sa ma culc cu el, eu fiind virgina.nu am acceptat si mi-a zis ca el se impaca cu Diana deoarece e baiat si nu poate sa stea cu mine doar de bibelou el avand 19 ani si eu 14.Si de cand s. a impacat cu ea nici ca a mai sunat...mai da el semne din cand in cand dar RAR, cand suntem in cartier gen

4 răspunsuri:
| claus a răspuns:

Nu te oferi pe tava unui baiat de 19 ani, pustoaico. e evident ca vrea doar sa ti-o traga si atat. ar putea face si puscarie pe treaba asta. deci, gaseste-ti unul de varsta ta. si eventual singur. e mai usor.

| ProjectJackpot a răspuns:

Scuza-ma ca-ti zic, dar esti o proasta. ce vezi u la un baiat de 19 ani? faptul ca e pedofil nu te pune pe ganduri? cauta-ti un baiat de varsta ta sau putin mai mare, dar nu un major. el este mult mai matur ca tine si constientizeaza faptul ca nu insemni nimic pentru el, ca drept dovada nu te mai contacteaza.intre voi nu a fost nimiC! sa fie clar asta! a vrut doar sex, nu a obtinut, te-a lasat. logic, nu?

Catre toate miniorele de genu`, nu va mai cautati majori care sa-si bata joc de voi. probabil exista un baiat din clasa ta care te place, in secret.Toate cautati baieti mai mari, v-ati prostit cu totii! noile generatii vor fi din ce in ce mai idioate.

| Deea10_8134 a răspuns:

Pai cred ca te-ai convins ca a vrut doar sa se culce cu tine nu?raised eyebrows. Eu zic sa il ignori, asa va fi mai bine.Gasesteti un prieten de varsta ta, deoarece aceeia mai mari doresc sa iti incepi viata sexuala cu ei, ceea ce cred ca nu iti convine.Baftahappy

| BrD a răspuns:

Mai bine iti cauti alt baiat happy. Iti zic eu ca o sa gasesti persoane si mai bune si care sa fie doar pentru tine.