| anonim_4396 a întrebat:

Incerc sa imi pierd virginitatea de o vreme si acest lucru nu se intampla deoarece durerea este foarte mare si de fiecare data ne oprim inainte de ruperea himenului... ce sa fac pentru ca durerea sa fie mai suportabila?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa rezisti altfel nu iti pierzi deloc virginitatea.

| unnimeni a răspuns:

Cel mai indicat e sa stai tu deasupra, astfel tu vei controla in totalitate penetrarea. Puteti incerca si alte pozitii dar tu deasupra e cea mai recomandata.
Bafta!

| christinebubu a răspuns:

Spune-i prietenului tau sa fie mai tandru.
mai mult preludiu.
incearca-ti si cu lubrifiant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca daca as incerca sa stau eu deasupra penetrarea ar fi mai usoara?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci