| iLoveiPhone a întrebat:

Cu ce durere se aseamănă durerea de la ruperea himenului?

7 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Cu scoaterea a 4 masele plus 2 canini.

| Brâncuşi a răspuns:

Nu se poate descrie in cuvinte, doar sa incerci si apoi sa vezi, aricum nu este o durere in care sa mori de durere.

| ღNuTzAღ a răspuns:

Pai aceasta durere se va transforma in placere...(iubitul meu asa mi-a spus)Si din cite am auzit, nu te doare si un pic te ustura...happy

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

SALL, se aseamănă cu durerea cand te tai de exemplu de ustura cam rau si chiar nu stiu sa descriu sunt baiat si nu prea stiu dar Si mai poti singera, dar depinde de la persoana la alta. Ai incredere in tine si in el si totul va fi OK

fundita?

| Micuta55 a răspuns:

E ca si o intepatura, sau la alte fete ca o taietura, depinde de la fata la fata, pe unele le doare, pe altele nu. Unele primesc deodata placere, altele nici din al doilea act sexual nu simt nimic. Depinde in mare masura de iubitul tau(daca esti fetita).E bine ca sa nu fortezi deodata. Si mai poti singera, dar depinde de la persoana la alta. Ai incredere in tine si in el si totul va fi bine. Funda?

| AndraDaPretty a răspuns:

Usturime

| FallenPoet a răspuns:

Se aseamana cu o durere usoara de masea...te doare putin, dar nici nu vrei sa ti-o scoata.batting eyelashes