| iulianna89 a întrebat:

Indragostita de un bodyguard...doar eu. El in schimb nu. Sfaturi?!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Dragostea nu tine cont de categorie sociala, rang sau mai stiu eu ce! Macar el stie asta? Trebuie sa il ciceresti sa-l faci sa simta si el aceleasi sentimente, ai de luptat nu? Dar de asta e frumoasa dragostea...intervine prin prietenii comuni, fa-l sa stie ca cineva are sentimente, sa-i deschida ochii asupra ta apoi farmecul si sensibilitatea ta sigur il va cuceri! Multa bafta, iti tin pumnii!

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Daca-i plici plici din asta angajat ca paznic pe la nu stiu ce societate poti insista, dar daca este bun, peste un anumit nivel, nu recomand.

| iulianna89 explică:

Detaliez:am avut o asa zisa aventura cu el, de vreo spamana-doua dupa care m-a ignorat complet.Mergeam in club sa ma distrez cu fetele(nu expres pentru el)si el ma ignora, nu ma mai saluta, nu nimic! de cateva zile a inceput sa ma sune dimineata la 4 cand iesea de la "job" si a venit iar la mine de 2 ori, a obtinut "ce a vrut" iar acum iarasi e la fel de ignorant.Chestia mai grava e ca eu sunt constienta ca mai are inca multe alte fete care i-au cazut asa in plasa dar nu stiu de ce nu ma pot controla cand vine vorba de el...stiu de asemenea ca m-a folosit.In plus,de fiecare data cand are ocazia,spune vorbe foarte urate despre mine tuturor(e un fel de "star" prin oras, pana si animalele banuiesc ca il cunosc).Ma atrage foarte mult cu nepasarea lui, cu faptul ca ma ignora.Ce sa fac?straight face