| anonim_4396 a întrebat:

Ingrasa pastile yazmin?

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde de organism. Mergi la medic sa iti prescrie anticonceptionalele. Iti va alege unele in functie de organismul tau, de greutatea ta. Si ar trebuie sa mergi periodic la control pentru a vedea eventuale probleme care pot aparea. Mai bine foloseste prezervativ. Nu are atatea reactii adverse.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Anticonceptionalele se recomanda in functie de rezulatele analizelor hormonale...Asa ca nu incepe sa iei anticonceptionale fara avizul medicului...
In cea ce priveste ingrasarea...depinde de organism...de raspunsul acestuia la tratament hormonal. De aceea trebuie sa-ti faci testele hormonale!

| MissCamelia a răspuns:

Da.am o prietena care a luat 30 kg

| hgfdhgfgh a răspuns:

Depinde de organismul tau daca vrei sa vb mai multe te astept pe messenger am id-ul aalleexxxalexxx. pup