| Chimilica a întrebat:

Internetul pe telefon cu cati euro se activeaza? Si la orice telefon mai putin la alea paradite nu? Fundoi + votix :*

Răspuns Câştigător
| reanu a răspuns:

Depinde de retea la cosmote e 3. 5euro fara o limita de trafic parca la Orange e mai scump

2 răspunsuri:
| PussicatDolls a răspuns:

Buna.
Eu am Samsung S5230 cu Touch Screen si ca sa imi pun internetul pe el am bagat 4 euro pentru 30 de zile.
Succes!

| IloveToLove a răspuns:

Daca esti pe Orange sunt optiuni cu internet gratis...sau o saptamana fara optiune gratis...