| AlAndalus a întrebat:

Am auzit de la o prietena ca la cartela reincarcabila Frog internetul este gratis si nelimitat.Este adevarat? La cartela de cati euro? Internetul se activeaza la fiecare reincarcare? Functioneaza bine?
Funda + vot! happyhappy

Răspuns Câştigător
| Allex7 a răspuns:

Da, am avut si eu beneficiezi de cea mai buna oferta
Comunicare nelimitată (apeluri si SMS-uri) în grupul frog
3000 minute către alte numere COSMOTE şi către reţeaua fixă Romtelecom
3000 SMS-uri către alte numere COSMOTE
75 minute naţionale şi internaţionale
75 SMS-uri naţionale
Navigare nelimitata pe Internet de pe telefonul tău mobil, prin serviciul web’n’walk

totul pentru doar 6 euro credit lunar.

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Navigarea este nelimitata si limitata.
Nelimitarea este nelimitata timp de 30 de zile de la incarcare apoi nelimitarea devine limitata(de credit) sau imposibila.
Pt a avea navigarea aceea nelimitata iar va trebui sa reincarci si in plus poti castiga si chitara lui Smiley laughing)

| KrsKa a răspuns (pentru Baton):

Greu ajungi la subiect omule oh go on