| Angel977 a întrebat:

Intr-o zi, cand am plecat de la scoala, o fata din cls 8-a (eu eram in clasa 6-a) care se mai bagase in seama cu mine inainte m-a strigat de la vreo 20 metri sa o astept dar eu nu aveam nici o treaba cu ea, adica nu eram in nici o relatie cu ea si nici nu eram prieteni prea buni, pana la urma am asteptat-o si am mers impreuna spre casa.
Apoi in alta zi eu mergeam la vreo aprox.35-40 metri in spatele ei si ea nu stiu cum de m-a vazut si s-a intors sa ma astepte. Mie nu imi place de loc de ea dar vreau sa stiu daca atitudinea din aceste doua exemple e vreun indicator de interes pentru ca mi se pare cam ciudata atitudinea.Nu stiu, poate ca vrea sa fie doar draguta dar sunt curios de parerea voastra.

3 răspunsuri:
| Ðÿdy a răspuns:

Salut! Pai ai 2 variante
1. Poate vrea sa fiti prieteni
2.Ii place de tine

| EmaEmax a răspuns:

Fa comparatie dintre cum se poarta cu tine si cum se poarta cu ceilalti, daca e cu toata lumea draguta si sociabila inseamna ca asa e firea ei sau incearca sa observi si alte lucruri in comportamentul ei fata de tine deoarece acestea nu mi se par de ajuns.

| andutzaa_1034 a răspuns:

Cred ca vrea ceva mai mult decat prietenia ta...Te place sigurbatting eyelashes funda?