| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare a la American Pie: te-au surprins vreodata parintii masturbandu-te?
Asta s-o incadra mai bine la dragoste sau la sex? thinking

Răspuns Câştigător
| ILikeToKnow a răspuns:

Era cat pe ce... dar NU! Si sper sa nu ma prinda vreodatalaughing Ar zice ca am luat-o razna :d
DarkJoker demult nu mai e o rusine sa recunosti ca te masturbezi iar sexul nu mai e un tabu.Si chiar daca suntem fete, totusi suntem oameni, nu?
Si tu si eu si oricine a facut-o sau nu laughing
Peace!

14 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mai bine la Educatie şi cultură generalăwinking

| viatadecacatt a răspuns:

Chiar a fost tare faza cu fata aia din filmul Americam Pielaughing
Nu mi s-a intamplat.

| PauLa.M a răspuns:

Nu. da l-am prins eu pe tata.

| pendula a răspuns:

Asta intra la...orgielaughing pai baieti cand se masurbeaza o face cu cele 5 prietene ale barbatuluilaughing aratatoru etc...

| Allegria a răspuns:

Sex

| DarKJoKeR a răspuns:

Asta e intrebare de aia cu dublu inteles, huh?smug laughing. asa se da de gol cine o facewhistling

| DarKJoKeR a răspuns:

Bent0108, nu, nu am fost prinslaughing. si uite, din cauza faptului ca am raspuns, se intelege ca m-am masturbatlaughing... dar sa nu te bazezi pe asta, ok? whistling

| DarKJoKeR a răspuns:

Partea ciudata e ca or raspuns mai multe fete decat baieti din cate vadlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| hrdcore a răspuns:

Dar de ce sa te masturbezi la american pie? ca e un film de comedie nu xxx

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu m-au prins dar cred ca stiau de intirzierile prin baie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DarKJoKeR, sa inteleg ca cei care evita un raspuns direct au fost prinsi? Ca tot ziceai tu de intelesuri duble si alte alea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

whistling m-am,, protejat"! lol de ce intrebi? ai patit-o?rolling on the floor

| cocoju92 a răspuns:

Nu