| MadScientist a întrebat:

V-au prins vreodata parintii masturbandu-va?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Frate să-ți zic una:
Pe un fost coleg de generală l-a prins măsa, făcând laba după ușa la baie. A doua zi a venit asta foc și pară la școală, eram clasa a 5 a, a scos afară toate fetele și a oprit toți băieții în clasă. Primul la care a venit să întrebe cine l-a învățat pe fisu să facă laba, am fost eu...

| Oana92 a răspuns (pentru Azµre):

rolling on the floor

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru Azµre):

Am ras juma de ora la commentu tau.rolling on the floor)))

| Arex a răspuns (pentru Azµre):

laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| Azµre a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Păi da frate pe mine m-a găsit măsa vinovat... eu nu aveam nici o vină eram doar cel mai bun prieten al său...

| WeedGotMeCrazy a răspuns (pentru Azµre):

laughing

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru Azµre):

Te inteleg whistling
esti genial atata am de zis laughing

| Smile3 a răspuns (pentru Azµre):

rolling on the floor))!

| cristiiiiiii a răspuns (pentru Azµre):

laughing))))) ma intreb de ce? oricum tare faza am ras copios

| CodyUchiha a răspuns (pentru Azµre):

rolling on the floor))) asta-i buna ce ghinionist ai fost

| Marrythenight a răspuns (pentru Azµre):

rolling on the floor))))))))

23 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Masturbandu-ma nu.
M-au prins parintii unei fete noaptea la ei in casa, ei fiind plecati "cica" la munte.s-au intors subit pe la 1 noaptea, eu eram in bucatarie, fumam.
Gandeste-te in ce situatie am fost pus, dat fiind faptul ca eram cu un prieten care isi facea de cap cu tipa in dormitor...
Credeti ca i-au facut aluia scandal ca facea sex cu fica-sa? Nu...mi-au facut mie are eram un inocent.
Asta da situatie nasoala.

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu...i-am prins cand si-o trageau

| M1hai a răspuns:

Never laughing

| RAY a răspuns:

Never

| Ycu a răspuns:

Stii carei cel mai activ organ in corpul barbatului cand se masturbeaza?

Răspuns utilizator avertizat
| Ycu a răspuns (pentru MadScientist):

Gresit, urechile.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexaaandraaa a răspuns:

Cât să fi de inteligent să te prindă părinți?! smug

| danielcoman32 a răspuns:

Da,si nu doar o data, e ceva normal, dupa parerea mea

| Sisitta a răspuns:

Nu,pe tine?

| Nim3niAltul a răspuns:

Bai eu tot nu am inteles, cum va masturbati voi?raised eyebrows facand o,, laba'' e o prostie sincer iesiti afara mai copii nu mai stati in baie inchisi sau in fata pc`ului

| Alinbenz a răspuns:

Da pe mine m.a prins tata si dupa 5 minute a venit la mine in camera si am frecat.o amandoi!