| sylver69 a întrebat:

Intrebare adresata doar femeiilor...

Ce ii face pe barbati se sa indragosteasca?

Răspuns Câştigător
| fluturashmulticolor a răspuns:

Un barbat iubeste sa fie iubit, alintat, apreciat... Toate gesturile de tandrete care ii sunt adresate il incanta enorm.
dar de multe ori pe barbati ii face sa se indrgosteasca faptul ca femeia arata bine .sau ca e inteligenta, puternica, inabordabila, independenta si sa nu fie prea geloasa ca cei-i prea mult strica...
si mult mai multe.
:*

9 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Frica de a muri singuri sau teama de a fi singuri in continuare, ...dorinta de a avea afectiune, ...nevoia de a fi complet, iubit,...

| BlueDreams a răspuns:

Adancimea decolteuluilaughing

| emi a răspuns:

Cred ca...la inceput.formele frumoase a unui corp femenin...
Si dupa o lunga privire indreptata spre ea...probabil simtul umorului sau alta calitate a personalitatii ei care o face atragatoare.Am vazut cazuri in care s-au indragostit doar pentru ca era foarte directa si brutal de sincera, sau foarte timida si misterioasa...asa ca depinde de baiat.
Spune-mi cum este el si-ti voi zice cum sa-l cucerestilaughing)

| pinkangel_6099 a răspuns:

Nu stiu cazul tau dar la mine faptul ca am fost alaturi de el l'am ajutata cand a avut nevoie. asta ne'a apropiat si asa s-a indragostit de mine...

fii alaturi de el... nu pune foarte multe intrebari nefolositoare... fii atenta cu el. dar nu sufocanta si nu fii geloasa... nu le place asta si sincer nici mie ca fata nu mi'ar placea sa fie un baiat gelos ( fara motiv bineinteles)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...pe unii vulgaritatea.pe unii simplitatea.
pe unii .timiditatea...pe unii...rautatea...
pe unii felul ei de a fi...pe altii...banul...sa se indragosteasca nu e bine spus...atunci cand intervin banii...ca atunci nu mai sunt interesati de persoana cat sunt interesati de bani(sunt si barbati asa...sunt si fete)...
pe unii... felul lor de a iesi in evidenta...pe altii...naturaletea...
pe unii ...modul de a-si trai viata libere.pe altii...inteligenta...pe unii. felul in care arata...pe altii...sufletul femeii...
cati barbati.atatea gesturi si unicitate...fiecare cu gusturile lui, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspect ingrijit, un zambet dragalas, atitudine naturala si putin sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sanii si fundul meu

| anonymus_7010 a răspuns:

Sylver ...cred ca intrebarile de acest gen nu vor avea niciodata raspuns ...pentru sti cum e (scuzati limbajul) Nu te poti caca in gustu omului da te poti caca in gura lui ca sa ii schimbi gustu ...deci nu astepta un raspuns prea stralucit.