| sylver69 a întrebat:

Intrebare adresata doar barbatilor...

Ce le face pe femei se sa indragosteasca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grosimea portofelului, mașina, poziția socială, numărul de camere al vilei în care locuiești, aspectul fizic (frumos, plin de muschi), și ultima variantă... ah, să fii suficient de fraier încât să-i oferi toate astea.
Dacă te regăsești în cele spuse mai sus, atunci esti bărbatul ideal pentru toate pițipoancele (și alte genuri de femei care li se aseamănă) de pe stradă.

14 răspunsuri:
| Encore a răspuns:

Suna mai multe categorii
1.Aspectul fizic
2.Comportamentul
3.Banii
4. Ce ai in pantaloni

Cam astea...

| Nastia a răspuns:

Baniilaughing)

kratos
| kratos a răspuns:

Felul cum te comporti cu ele sau felul cum arati big grin

| stephie21 a răspuns:

Nu conteaza banii, nu conteaza aspectul fizic, ci conteaza sufletul, felul cum gandeste, cum iti vorbeste....conteaza sa-i arati ca-ti pasa de ea! Banii vin si pleaca, iubirea ramane! Ceea ce conteaza este sa fii fericita alaturi de cel iubit!

| sylver69 explică:

Goog_girl_gone_bad...ai dat-o de gard... oricum admir a fost un raspuns sincer.laughing

| alexuzha a răspuns:

Banii...fizicul...si un BMW misto ultima serie aqu nu mai ye ca pe vremuri pe primul care il vezi il yei banii sunt la putere si fizicul...

| justify a răspuns:

Ce ai in pantaloni si ce conduci...

| Danutz_8401 a răspuns:

Acuma depinde si de femei. dar in general de felul cum arat.asta pe primul loc. dupa aia situatia financiara. felul cum gandesti si cum te comporti...si alte chestii minore

| valy07kdpv a răspuns:

Sytuatya fynancyaraaaaaaaaa!

| EugenfanNadal a răspuns:

Hmm Sincer cred....ca Difera de la Femeie la femeiebig grin....nu se poate spune exactbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo nu-s barbat... dar totusi iti raspundhee hee. poate pentru prima data aspectul... dar degeaba se zice ca exista dragoste la prima vedere...laughingsau poate exista la pitipoancele alea care cum au vazut un barbat cu bani cu se indragostesc lulealaughing... o fata cand vede o un baiat nu are cum sa-i vada sufletul...ci aspectulwinking te poti indragostii de o persoana daca o cunosti de mult cu care te intelegi ff bine...si cu care vb mult.si foarte deschis...winking...doar asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe multe banii, pe putine persoana

| mariusake a răspuns:

E o intrebare buna asta... depinde de fiecare fata, unele se indragostesc dupa felul cum arati, altele se indragostesc dupa lucrurile materiale pe care le posezi, altele se indragostesc dupa felul tau de a fi, din cauza personalitatii tale si intr-adevar dupa felul in care te comporti in preajma ei... adica daca te dai mai grozav in jurul lor si faci pe cel cu pieptu mare... mai greu o sa te placa o fata... parerea mea... la mine nu asa a fost cand s-a indragostit fata visurilor mele :X ci am gost gentil, visator, cu vorbe romantice si alte lucruri cu care am reusit sa ii cuceresc inima :X

| marya_7126 a răspuns:

Banii fraterolling on the floor pai daca nare de aia si o mai fii si un prapadit dala cu "suflet"mare cum zice lumea k te iubeste.bla,bla.degeaba daca nu are grosu laughing