| poosik a întrebat:

Intrebare adresata la baieti... Vreau sa ii fac surprize iubitului meu, ce idei imi puteti da?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Imbraca-te in craciunita sau doctorita. :->

| CevaNormal a răspuns:

Crede-ma ca ceva nou e foarte binevenit, in orice domeniu, mai ales in sex, fa-i niste variante in pat ca sa-si uite numele, ai sa vezi o sa fie mirat pozitiv, ca poate nici nu o sa aiba cuvinte...winking bafta

| Ingerasull99 a răspuns:

Sa faci menage a trois cu el si inca o tipa :X! Depinde de ce preferinte aveti! Succes!

| dragosh a răspuns:

Eu propun un sugiuslaughingrolling on the floor
glmwinking

| sTeFaN. a răspuns:

Sa-i aduci o stripteoza acasa la elsmug sigur o sa ii placahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ori o petrecere surpriză ori ceva forte tandru în dormitor!
Varianta a doua este succes garantat.
Pa, pa.

| andrey75 a răspuns:

Dovedeste ca il yubesti

| delgado a răspuns:

Fa-te frumoasa, du-te la el si zii ca il iubesti...
cred ca astia ar fi cel mai frumos cadou...
mie unu asta mi-ar place happy