| Grosariu_Adina_1997 a întrebat:

Nu stiu daca ma credeti disperata dar asa sunt. Vreau idei pentru surprize iubitului meu. I-am promis ca ii fac o surpriza si el se asteapta si nu stiu ce surpriza. CEVA IDEI?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa-i un tort,ia-i ceva deosebit,aranjeaza o dedicatie la radio, pune-ti mintea la contributie, daca ai promis surpriza, nu-i poti face surpriza sa nu ai o surpriza, nu?
happy

| Seepty a răspuns:

Puteti sa mergeti la un film, sau sa-i cumperi un ceas de mana.

| DIVERGENT a răspuns:

1) Scrie-i o poezie de dragoste in care sa ii spui tot ce simti pentru el
2) Du-l undeva intr-un parc linistit si stati la umbra unui copac mare si vorbiti despre orice vreti.
3) Fa-i un colaj cu poze cu voi, cu citate de dragoste, poezii, lucruri care inseamna mult in relatia vosatra (de exemplu: biletul de film de la prima intalnire)
4) Daca te pricepi, compune-i un cantec
5) Alege o zi (preferabil in weekend-cred ca asa este bine pentru. amandoi) in care sa faceti tot felul de activitati, teste si joculete pentru. cupluri. Distrati-va impreuna facand chestii amuzante, jocuri, provocari, ca niste copiii. happy
Nu prea am idei, dar cred ca cea mai frumoasa surpriza pentru iubitul tau ar fi aceea aleasa de tine, facuta din suflet.

| Lycan a răspuns:

Tias propune o surpriza care o sa-i placa la nebunie!
Un singur lucru l-ar da pe spate!
Ai nevoie de o camera si un pat ( prezervativ si lubrifiant ca totusi suntem oameni ) Succes :*! Lasa-te pe mana lui. Stie ce face! Funda?

| Amorosa18 a răspuns:

Pregateste o cina romantica, ia 2 bilete pentru un film romantic, chestii de-nastea