| 2dmv a întrebat:

Intrebare amuzanta: Dc exista asa de multe fete usoare in Romania?

9 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Deoarece,Romania este tara curvelor virgine!

| porto89 a răspuns:

Pentru ca masa a fost usoara pentru ca masa lu masa a fost usoara pentru ca masa lu masa lu masa a fost usoara + anturajul din liceewinking

| Buttercup30 a răspuns:

Pentru ca spre deosebire de barbati, cand o fata are atribute d-astea, se numeste usuratica.Cand un baiat are aceleasi caracteristici, e "smecher"winking

| Ana a răspuns:

Criza isi spune cuvantul happy

| nimiiiiiic a răspuns:

Pentru ca asta e Romania?!big grinlaughing.asa e si asa va fi.:p

| play4girls a răspuns:

Pentru sunt in echilibru cu leul greulaughing

| Lulu1987 a răspuns:

Din cauza saraciei happy si din cauza prostiei...sunt multe fete proaste in Romania happy

| WR104 a răspuns:

Lipsurile, din toate punctele de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saracie mare.o fata de la tara poate sa te iubeasca daca ii arati portofelul(plin sa fie)