| IzvorulDeIntelepciune a întrebat:

Intrebare atat pentru baieti cat si pentru fete :
Baieti, cand erati voi mici (prin scoala generala si liceu) trageati fetele de tate? Le dadeati palme la fund sau le bagati mainile in pantaloni?
Fetelor, v-au tras baietii de tate? V-au tras palme la fund? Le spuneati profesorilor sau parintilor? Cum ripostati?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In ciuda exprimarii tale ireverentioase,da,baietii erau mari amatori de tras palme la fund,de inghesuit sa intram in clasa dupa pauze si de pus mana pe picioare in timpul orei,mai ales ca toate eram in sarafane si purtam ciorapi subtiri...
Parintilor nu obisnuiam sa le spun asa ceva,dar reactionam asa de urat si de direct,incat baietii preferau alte victime, mai blande si mai naive sa zicem...

In ziua de azi, am senzatia ca face parte din recuzita scolara, ca manualele, chiulul sau corigenta...

| mihai69 a răspuns:

Când eram eu la generală, fetele nu (prea) aveau țâțe. Da' le trăgeam bine de păr. În pantaloni nu le băgam nimic pentru că uniforma era cu sarafan.
Uite-așa!

| Fatamuntilor a răspuns:

Pe la liceu.
Eram clase de fete. Baietii de la celelalte clase fac un fel de culoar in fata clasei noastre si ne impingeu unul in altul cand iesem din clasa.
Pana la urma iesem in grupuri de 4-5 fete, iar cand sa intram anuntam profesorul de serviciu, care ii,, imprastia '' pe,, nazdravani''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident. Si imi si rupeam capul destul de des. Era cel putin o bataie cu mult sange si nasuri sparte, pe luna. Si bautura si sex in toalete. Doar ca nu apaream la televizor pentru ca astfel de stiri nu erau la moda. Copiii din ziua de azi nu s-au schimbat atat de mult, ce s-a schimbat este atentia pe care o ofera mass media elevilor si grupurilor scolare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac asta si acum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am vinetit un ochi singurui baiat care a incercat.

| Hakuouki a răspuns:

"Le bagati mainile in pantaloni".p*** mea, direct la viol, ce sa mai astepti. Ramai copile la mana dreapta si lasa fetele sa stea linistite.

| Blamely a răspuns:

Mi-a părut mereu o imbecilitate, deci personal n-am făcut asta, dar colegii mei, da.

Răspuns utilizator avertizat
| Ottakringer a răspuns:

Nici una nu a zis nimic, erau multumite. Mi-au dat si $ ca sa le trag de sani

| Marian001 a răspuns:

Foloseste sora lu stanga.